Қазақстандық патриотизмді, өз еліне, өз Президентіне деген мақтаныш сезімдерін тәрбиелеу мақсатында 29.11.19 жылы мектепте 1-11 сыныптың оқушыларына арнап, слайдтар мен бейне сюжеттері көрсетіліп «Бүгінгі Қазақстан. Елбасының көшбасшылық сабақтары» тақырыбындағы бірыңғай сабақ өткізілді, Балалар Елбасымыздың өмірбаяндық деректерімен, оның отбасымен, қызығушылығымен жақынырақ танысты. Сыныптан тыс іс-шара оқушылар бойында Қазақстан Республикасының нағыз азаматының қасиеттерін дамытуға қажетті адамгершілік нормаларын, тәртіп ережелері мен үлгілерін меңгеруге көмектесті. Іс-шараға: педагогикалық еңбек ардагерлері -Винник В.Г. және Ноздрина В.Н. шақырылды. Сабақтар әр түрлі формада өткізілді: конференция сабағы, саяхаттау сабағы, дөңгелек үстел, әңгімелесу.

С целью воспитания Казахстанского патриотизма, гордости за свою страну, своего Президента для учащихся 1-11 классов 29.11.19 года в школе проведён Единый урок : «Современный Казахстан. Уроки Лидерства Елбасы» с показом слайдов, видео- сюжетов. Ребята ознакомились с биографическими данными нашего Президента, его семьей, увлечениями. Внеклассное мероприятие способствовало усвоению учащимися нравственных норм и правил, образцов поведения, необходимых для развития качеств личности истинного гражданина Республики Казахстан. На мероприятии присутствовали приглашенные : ветераны педагогического труда-Винник В.Г и Ноздрина В.Н. Уроки проходили в разной форме: урок-конференция, урок – путешествие, круглый стол, беседа. Охват участников составил 334 человека.
    На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Аппарат Акима Тайыншинского Района, люди стоят и в помещении
    На изображении может находиться: 1 человек, сидит
    На изображении может находиться: 14 человек, люди стоят
    На изображении может находиться: 12 человек, люди сидят и в помещении