В рамках Месячника по профилактике ВИЧ - инфекции, приуроченного к Всемирному дню борьбы со СПИДом

Дүниежүзілік ЖҚТБ-мен күресу күніне орай АҚТҚ-жұқпасының алдын алу айлығының аясында «Калинов орта мектебі» КММ-нде іс-шаралар қатары жоспарлануда, олардың мақсаты оқушылар арасындағы АҚТҚ-жұқпасын жұқтырып алу және оның алдын алу, жауапкершілікті және қауіпсіз тәртіпті қалыптастыру мәселелері бойынша ақпараттылық пен білім деңгейін арттыру болып табылады.
    Осылайша, әлеуметтік педагог Кордюченко М.А «ЖҚТБ – ғасыр мәселесі» ақпараттық стенді ресімделді. 9-шы сынып оқушыларымен жастар арасындағы АҚТҚ-жұқпасының таралуы мәселесі туралы бейне-роликтер көрсетіліп, «Бүгінгі білгенің – ертеңгі өмірің!» лекция-сабағы өткізілді. Оқушылар пікір-таласқа қызыға қатысып, АҚТҚ-жұқпасының алдын алу мәселесі бойынша сұрақтар қойып, өз білгендерімен бөлісіп отырды.
    В рамках Месячника по профилактике ВИЧ - инфекции, приуроченного к Всемирному дню борьбы со СПИД в КГУ «Калиновская средняя школа» запланировано ряд мероприятий, целью которых является повышение уровня информированности и знаний среди учащихся по вопросам инфицирования и предупреждения ВИЧ-инфекции, формирования ответственного, безопасного поведения.
    Так, социальным педагогом Кордюченко М.А был оформлен информационный стенд «СПИД- проблема века». С учащимися 9 классов проведен урок-лекция «Знай сегодня, чтобы жить завтра!» с демонстрацией видео- роликов о проблеме распространения ВИЧ- инфекции в молодежной среде. Учащиеся охотно участвовали в дискуссии, задавали вопросы, делились имеющимися знаниями в вопросе профилактики ВИЧ- инфекции.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, экран, стол и в помещении
    На изображении может находиться: один или несколько человек, экран и в помещении