«Курить или не курить? начинать или не начинать?» цикл бесед, информационных часов, индивидуальных консультаций, просмотр презентаций с учащимися 6-10 классов.

«Темекі шегейін бе, шекпейін бе? Бастайын ба, бастамаймын ба?» бұл сұрақтар көптеген жасөспірімді мазалайды. Жасөспірімнің ағзасына келтіретін темекенің зиянын толығымен көрсету үшін мектебімізде 6-10 сынып оқушыларымен әңгімелесулердің, ақпараттық сағаттардың, жеке консультациялар мен презентациялар қатары жоспарлануда.
    Бүгін 8 сыныптың оқушыларымен «Губительная сила сигареты» түсіндіру жұмысы өткізілді, оның барысында жасөспірімдер темекінің зияны туралы, темекі түтінінің адам ағзасына теріс әсері туралы білімдерін кеңейтті; денсаулықты қалай жақсартуға болатыны туралы және өз құрбы-құрдастарының арасында салауатты өмір салтын қалай насихаттауға болатынын білді. Оқушыларға «Губительная сигарета» презентациясы көрсетілді, онда темекі шегудің салдары, темекі түтінінің құрамы көрсетілген, жасөспірімдер темекі шегудің алдын алу және шектелуі туралы заңмен таныстырылды, оларға «Формула здоровья» тапсырмасы ұсынылды және «Раскрась курильщика» шығармашылық тапсырмасы берілді.

«Курить или не курить? начинать или не начинать?» эти вопросы терзают многих подростков. Для того, чтобы показать реальную картину всей пагубности курения для организма подростка в целом, в нашей школе запланирован к проведению цикл бесед, информационных часов, индивидуальных консультаций, просмотр презентаций с учащимися 6-10 классов.
    Сегодня, с учащимися 8 классов КГУ «Калиновская средняя школа» была проведена разъяснительная беседа «Губительная сила сигареты», в ходе которой подростки имели возможность расширить свои знания о вреде курения, о влиянии табака и табачного дыма на организм человека; научиться заботиться о своём здоровье и пропагандировать среди своих сверстников преимущества здорового образа жизни. Учащимся показана презентация «Губительная сигарета», в которой продемонстрированы последствия табакокурения, состав табачного дыма, подростки ознакомлены с законом о профилактике и ограничении табакокурения, предложено для работы задание «Формула здоровья» и творческое задание «Раскрась курильщика».
    На изображении может находиться: 1 человек, сидит
    На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении