Бала құқығын және заңды өкілдер мен олардың орындарындағы тұлғалардың мүдделерін қорғау мақсатында «Калинов орта мектебі» КММ Тelegram желісінде «BALA QORGAY» чатының жасалғаны туралы ақпараттық стенд ресімделді. Бұл чатта бала құқығы туралы, аз қамтамасыз етілген және көп балалы отбасыларға арналған жәрдемақылар мен жеңілдіктер туралы, жалпы білім туралы қызықтыратын сұрақтарды қоюға болады.
    С целью усиления защиты прав детей и интересов законных представителей или лиц их заменяющих в КГУ «Калиновская средняя школа» был оформлен информационный стенд о создании в мессенджере Тelegram чата «BALA QORGAY». В этом чате можно задать интересующие вас вопросы о правах детей, о пособиях и льготах для малообеспеченных и многодетных семей, об образовании в целом.
    На изображении может находиться: 1 человек, улыбается
    Нет описания фото.