Заседание Совета школы

Мектеп кеңесі әрекет етуде.
    Мектеп әкімшілігіне білім беру процесін жүзеге асыру жағдайларын жетілдіруге, оқушылардың өмірі мен денсаулығын сақтауға, заңды құқықтары мен мүдделерін қорғауға, жалпымектептік іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету мақсатында 2020-2021 оқу жылына арналған Мектеп Кеңесінің жаңа құрамы бекітілді:
    1. Ахметжанова АйнурБазарбаевна
    2. Жумашева Ажар Табылдиевна
    3. Искакова Камшат Думанбаевна
    4. Матвиенко Татьяна Ивановна
    5. Кенжахимова Гульмира Мухамедияновна
    6. Чурбакова Светлана Закировна
    7. Голянина Екатерина Сергеевна
    8. Тулегенова БотагозАмангельдыевна
    9. Гринвальд Татьяна Рафиковна
    10. Лукьянова Людмила Владимировна
    11. Бондарева Юлия Петровна
    12. Котко Юлия Алексеевна
    2019-2020 оқу жылында мектеп кеңесін табысты басқарған ИскаковаКамшатДуманбаевна бірауыздан мектеп Кеңесінің Төрағасы болып сайланды. Мектеп кеңесінің мүшелері «2020-2021 оқу жылына арналған «Калинов орта мектебі» КММ ата-аналар кеңесі туралы ережені» бекітті.
    «Мектеп Кеңесінің жұмыс жоспары» жасалып, бекітілді.
    Келесі мәселелер қаралды:
    1. Мектептің 2020-2021 оқу жылына арналған жұмыс тәртібі туралы.
    2. Білім алушылар киімінің іскерлік стилі туралы .
    3. Оқу сабақтары кезінде ұялы телефондарды сақтау жауапкершілігі туралы.
    4. «Калинов орта мектебі» КММ-де 2020-2021 оқу жылының басталуын, каникул кезеңдерінің ұзақтығын анықтау туралы.
    Мектеп кеңесінің мүшелері қойылған барлық мәселелер мен міндеттерге қызығушылық танытты. Өйткені, әрқайсымыз ата-анамыз... Ал ата-аналардың қайсысы баласының ең ақылды, ең әдемі, ең күшті, мейірімді және ең батыл болып өскенін армандамайды, әркім өз ұлын немесе қызын еңбекқорлығы мен ісін білгені үшін, тәрбиелегені үшін құрметтейді деп үміттенбейді! Немесе қарапайым тілмен айтқанда, біз балаларымыздың жан-жақты жетілуін армандаймыз!
    Мектеп директоры Гроот И.А.
    Совет школы в действии.
    В целях содействия администрации школы в совершенствовании условий для осуществления образовательного процесса, охраны жизни и здоровья учащихся, в защите законных прав и интересов, оказания помощи в организации и проведении общешкольных мероприятий, утвержден новый состав Совета школы на 2020-2021 учебный год:
    1. Ахметжанова Айнур Базарбаевна
    2. Жумашева Ажар Табылдиевна
    3. Искакова Камшат Думанбаевна
    4. Матвиенко Татьяна Ивановна
    5. Кенжахимова Гульмира Мухамедияновна
    6. Чурбакова Светлана Закировна
    7. Голянина Екатерина Сергеевна
    8. Тулегенова Ботагоз Амангельдыевна
    9. Гринвальд Татьяна Рафиковна
    10. Лукьянова Людмила Владимировна
    11. Бондарева Юлия Петровна
    12. Котко Юлия Алексеевна
    Председателем Совета школы единогласно избрана Искакова Камшат Думанбаевна, которая успешно возглавляла Совет школы и в 2019-2020 учебном году. Члены Совета школы утвердили «Положение о родительском Совете КГУ «Калиновская средняя школа» на 2020-2021 учебный год.
    Составлен и утвержден «План работы Совета школы».
    Рассмотрены следующие вопросы:
    1. О режиме работы школы на 2020-2021 учебный год.
    2. О деловом стиле одежды обучающихся.
    3. Об ответственности за хранение мобильных телефонов во время учебных занятий.
    4. Об определении начала, продолжительности каникулярных периодов 2020-2021 учебного года в КГУ «Калиновская средняя школа».
    Члены Совета школы заинтересованно отнеслись ко всем поставленным вопросам и задачам, ведь каждый из нас родитель... А кто из родителей не мечтает, чтобы его ребенок вырос самым умным, самым красивым, самым сильным, добрым и самым мужественным, кто не надеется, что все будут уважать сына или дочь за трудолюбие и знание дела, за воспитанность! Проще говоря, мы мечтаем о всестороннем совершенстве наших детей!
    Директор школы Гроот И.А.