Классные часы на тему: «Разговор о папе. Мой папа может всё!»

Біз үшін ең қымбат адамдар - біздің ата-анамыз. Олар әрқашан бізбен бірге. Олар бізді бәрінен де жақсы көреді. Бұл үйдегі ең маңызды адам деп айтуға болмайды. Отбасында бәрі бір-бірін жақсы көреді, құрметтейді және бағалайды: балалар, ата-аналар, ата-әжелер.
    «Калиновка орта мектебі» КММ-де 1-4 сынып оқушылары арасында "Әке туралы әңгіме. Менің әкем бәрін жасай алады!» сынып сағаттары өткізілді.
    Мақсаты: мектеп оқушыларында ең жақын адам - әкеге деген құрмет пен сүйіспеншілік сезімдерін тәрбиелеу.

Самые дорогие для нас люди - наши родители. Они всегда рядом с нами. Они нас любят больше всех на свете. Нельзя сказать, кто в доме самый главный человек. В семье все друг друга любят, уважают и ценят одинаково: дети, родители, бабушки и дедушки.
    В КГУ «Калиновская средняя школа среди учащихся 1-4 классов прошли классные часы на тему: «Разговор о папе. Мой папа может всё!»
    Цель: воспитание у школьников чувства уважения и любви к самому близкому человеку - папе.